• O nas

Jako pasjonaci sportów deskowych, animatorzy czasu wolnego oraz rodzice dwójki małych dzieci poszukiwaliśmy ciekawego rozwiązania na urozmaicenie zajęć sportowych i czasu wolnego. W trakcie tych poszukiwań odkryliśmy Spoonera, który przykuł naszą uwagę.
Wkrótce okazało się, że ten wynalazek produkowany w USA podbił już serca młodych Amerykanów, a odkrywając jego zalety przekonaliśmy się, że warto spopularyzować go również w Polsce. Wtedy przyszedł pomysł, aby powstał sklep Spoonerboards.pl!
 
I oto jesteśmy jedynym sklepem w naszym kraju, który oferuje deski Spooner Freestyle, Spooner Pro, Soul Surfer i Yardboard! Wszystkie nasze produkty pozwalają na kształtowanie równowagi i koordynacji ruchowej, których rozwój przydaje się w różnych sportach deskowych, jeździe na rowerze, rolkach i innych. Mamy deski dla dzieci już od 18 m-cy, młodzieży i dorosłych.
 
Misją naszego przedsięwzięcia jest przede wszystkim propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Spooner jest fantastyczną alternatywą dla wszechobecnych smartfonów i tabletów, gdyż można go używać zarówno w domu, jak i na powietrzu, o każdej porze roku!
 
Ponadto, jako fani sportów deskowych takich jak snowboarding, kitesurfing, skimboarding i innych, chcielibyśmy przekonać do nich rzesze młodych osób, a Spooner jest znakomitym wprowadzeniem i uzupełnieniem tego rodzaju aktywności.
 
Wreszcie, widząc ile frajdy i nowych umiejętności dostarcza Spooner nam i naszym dzieciom, chcielibyśmy się z Wami podzielić naszym odkryciem!