• Trick Tips

Poznaj podstawowe tricki, łącz je, baw się, improwizuj!

Sit & Spin

spooner_tricks-5.JPG

Połóż Spoonera i usiądź na nim ze skrzyżowanymi nogami. Poproś przyjaciela lub odepchnij się rękoma od ziemi, aby zacząć się kręcić!

Star Gazer

spooner_tricks-7.JPG

Oglądaj niebo kręcąc się na swojej desce! Wystarczy, że położysz się na Spoonerze na plecach, a ktoś rozkręci Cię na dobre!

Low Spin

spooner_tricks-4.JPG

Kucnij na Spoonerze z szeroko rozstawionymi nogami, a następnie odepchnij się rękoma od ziemi, aby zacząć się kręcić! Kto zrobi więcej obrotów? Sprawdź, czy w trakcie tego triku uda Ci się wstać (“Low to High Spin”).

Flipper

spooner_tricks-6.JPG

Połóż Spoonera do góry nogami na swoich stopach. Następnie podskocz, aby Spooner obrócił się w powietrzu o 180 stopni i wyląduj na nim. Po opanowaniu tego triku pójdź krok dalej i obróć deskę w ten sam sposób o 360 stopni - w tym przypadku deska musi leżeć na stopach prawidłową stroną.

Caveman

spooner_tricks-8.JPG

Biegnij i skocz ze Spoonerem w dłoni, a następnie włóż go pod nogi i wyląduj! Możesz spróbować tego samego triku na górce, lub na śniegu, żeby wprowadzić deskę w ślizg.

Shuv-it

spooner_tricks-1.JPG

Obróć deskę pod swoimi nogami o 180 stopni podskakując i jednocześnie wypychając jedną nogę w przód, a drugą w tył. Następny etap to obrót deski o 360 stopni i więcej. Jeśli opanujesz ten trick na Spoonerze, będzie Ci duuużo łatwiej zrobić go np. na skimboardzie!

Finger Flip

spooner_tricks-9.JPG

Złap Spoonera z przodu i podskakując wysoko obróć deskę dłonią (wzdłuż osi podłużnej). Spooner powinien zrobić pełny obrót zanim na nim wylądujesz! Wskazówka: odbijaj sie obunóż z tylnej części deski. Tym trickiem możesz również zeskakiwać z przeszkód.

Superman

spooner_tricks-3.JPG

Połóż się na desce na brzuchu i odepchnij się rękoma od ziemi, aby zrobić super wir! Dodatkowo poćwiczysz trochę mięśnie grzbietu :)

Slide

spooner_tricks-2.JPG

To jest HIT! Możesz używać Spoonera na śniegu zamiast sanek, albo jako snowboard. Można też zjeżdżać na innych powierzchniach np. trawie, piasku lub ziemi. 

Freestyle Dance

spooner_tricks-10.JPG

Włącz ulubioną muzykę i dowolnie łącz poznane tricki, aby poruszać się w rytmie! 

Pamiętaj! Próbując nowych tricków zachowaj rozsądek!